תיקוני פחחות וצבע למשאיות

על תיקוני פחחות וצבע למשאיות

במקרים רבים, תיקוני פחחות וצבע למשאיות נדרשים אף יותר מאשר עבור רכבים פרטיים וזאת בגלל שאלו נמצאים כל העת בדרכים. משאיות מהוות חלק בלתי נפרד מהמסחר והתעשייה במשק הישראלי וכתוצאה מכך הם נוכחים בכבישי הארץ בכל שעות היממה ותופסים מקום של כבוד בסטטיסטיקה המקומית של תאונות הדרכים. תיקוני פחחות וצבע למשאיות נדרשים לא רק לאחר תאונות קשות. עבודתם של נהגי משאיות מלווה בשעות רבות של שהייה על הכבישים ובדרכים ושפשופים קלים ופגיעות חיצוניות עצמיות אינן נדירות כתוצאה מכך.

תיקוני פחחות למשאית – יותר מקוסמטיקה

פחחות למשאיות הינה תחום נפרד מפחחות לכלי רכב רגילים. מדובר על כלי רכב גדולים וכבדים במיוחד והמוסכים אשר מספקים תיקוני פחחות למשאית באופן מקצועי, צריכים להיות מותאמים לכך מבחינת חללי העבודה, שטח ומקום לצוות המקצועי, כמו גם מבחינת ההתאמה של המכשור לעבודה בסדרי גודל שכאלה. רבים סבורים בטעות כי תיקוני פחחות למשאית אינם קריטיים בהתחשב בכך שמדובר על רכבי עבודה בהם הקוסמטיקה אמורה להיות פחות רלוונטית. חשוב להבין שתפיסה זו מוטעית וזאת מכיוון שביצוע תיקוני פחחות וצבע למשאיות מבטיח את תקינות המשאית לאורך השנים ושומרת על ערכה הכלכלי.

תיקון בהסדר למשאית

כאשר מדובר על הכיסוי הביטוחי במסגרת הביטוח המקיף, חשוב להבין שאין הבדל משמעותי בין רכב פרטי למשאית. ביטוח מקיף כולל כיסוי למקרה של תאונה, לרבות תיקון בהסדר למשאית במקומות המתמחים בכך. בחירת מוסך אשר יספק תיקון בהסדר למשאית צריכה להתבצע לאחר בחינת שירותי המוסך המוצעים בהסדר. המוסך צריך להתמחות בתחומים הרלוונטיים בהתאם לנזקים מהתאונה, למשל תיקוני יישור שלדה, בעיות חשמל ומכונאות ותיקוני מעטפת במידת הצורך.

תיקוני פחחות וצבע למשאיות אצל המקצוענים

כאמור משאית היא כלי רכב גדול ועל מנת לבצע תיקון משאיות מוסכים נדרשים להתאים את עצמם, מבחינת הגודל של המוסך, המכשור והציוד. לשם תיקון משאיות מוסכים גם צריכים להחזיק מאגר של חלפים המתאימים ספציפית למשאיות.במידה ואתם מחפשים מקום איכותי, מקצועי ומנוסה עבור תיקוני פחחות וצבע למשאיות מרכז השירות הארצי לפחחות וצבע של שמיר משאיות הוא הכתובת בדיוק עבורכם. שמיר משאיות מספקת שירותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה במתקנים המותאמים במיוחד לכלים כבדים ותוך שימוש במגוון מכשירים וכלים מתקדמים ייעודים.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?
פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור
שירותי החברה
Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >