תיקון רכב לאחר תאונה

על תיקון רכב לאחר תאונה

לקראת תיקון רכב לאחר תאונה צריך לקבל החלטה אם לעשות את התיקון במסגרת מוסך הסדר או באופן פרטי. במידה וקרתה לך תאונה עליך לקחת בחשבון את סוג הביטוח שברשותך, לרבות את גובה ההשתתפות העצמית עבור תיקון רכב לאחר התאונה. חשוב לתת את הדעת לגבי הנטייה של חברות ביטוח להקשות על הפיצוי המלא שלא במסגרת מוסך הסדר. מוסך הסדר הוא בעצם מוסך שנמצא בהתקשרות קבועה עם חברת הביטוח של הרכב שנפגע. ההתקשרות מאפשרת למבוטח לתקן את הנזקים ברכב שלו, מבלי להתעסק בסוגיית התשלום, מכיוון שהיא נסגרת ישירות בין המוסך לחברת הביטוח למוסך.

בהתאם לפוליסה

חברות הביטוח לרוב יחזיקו רשימה ארוכה ממנה המבוטח יכול לבחור, היכן לבצע תיקון רכב לאחר תאונה במוסך הסדר בהתאם לתומי התמחות רלוונטיים. כאשר המבוטח מחזיק בפוליסת ביטוח מקיף הוא יכול לגשת גם למוסך מורשה שאינו בהסדר של חברת הביטוח שלו. המשמעות היא שלאחר קבלת הצעת המחיר והתשלום, הוא יצטרך להגיש את החשבונית לחברת הביטוח וזו תפצה אותו, על פי הפוליסה ובהתאם לקיזוז ההשתתפות העצמית שנקבעה בו. תיקון רכב לאחר תאונה במוסך הסדר מאפשרת לרוב לתקן את הרכב במהירות וביעילות.

תיקון בהסדר אחרי תאונה

במקרים רבים, במסגרת תיקון בהסדר אחרי תאונה ניתן גם שירות עד לבית הלקוח. כלומר כאשר לרכב המבוטח נעשה תיקון בהסדר אחרי תאונה יימסר ללקוח רכב חלופי, מבלי שהוא יידרש להגיע פיזית למוסך. יש להבחין בין גובה השתתפות עצמית מוזלת בעת תיקון פחחות מוסך הסדר לעומת גובה ההשתתפות במוסך פרטי שאינו בהסדר, שבו הסכום עשוי להיות גבוה יותר באופן משמעותי. אם אתם מבקשים לבצע תיקון פחחות מוסך הסדר חשוב לוודא מבעוד מועד, שהמוסך אליו אתם ניגשים מצוי ברשימת מוסכי ההסדר של חברת הביטוח שהנפיקה את הפוליסה שלכם. 

תיקון רכב לאחר תאונה במוסך איכותי

אם אתם מחפשים שירותי תיקון רכב במוסך הסדר הגעתם למקום הנכון. לנו במוסך שמיר משאיות הסדרים עם כל חברות הביטוח ובמקרה של תאונה אתם מוזמנים ליצור קשר עם המוסך ואנו נדאג לטפל בכל הניירת מול חברת הביטוח שלכם. שמיר משאיות מבצעת כל תיקון רכב לאחר תאונה בצורה מקצועית ואיכותית, עד שלא ניתן להבחין בכל זכר לתאונה על רכבי הלקוחות. צרו אתנו קשר, תיקון רכב במוסך הסדר זה אנחנו.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?
פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור
שירותי החברה
Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >