תיקון רכבים

כל מה שרצית לדעת לגבי תיקון רכבים

תיקון רכבים יכול לכלול מגוון של אספקטים שונים כגון תקלות תפעוליות במנוע ובהילוכים, כמו גם תיקון מכות חיצוניות בפח ותיקון של הריפוד במושבי הרכב. עבור כל סוג של תיקון רכבים שנדרש, כדאי ללכת אנשי מקצוע המתמחים בתחום ספציפי. מקום שעוסק רק במכונאות רכב וחסר את היכולות העדינה, לתיקון פגיעות בפח, לא יעזור לכם לצאת מהמוסך עם רכב שנראה מבחינה חיצונית כמו חדש.

החלפת ריפודים ברכב או חידושם

כשמדובר על תיקון וחידוש ריפודים לרכב יש לטפל בקרעים ובסדקים שריפוד העור, כמו גם חתכים המופיעים בריפודים מבד. במקרים רבים ניתן להסתפק בפעולות ניקוי והסרת כתמים ובמקרים קשים, למשל בפרימת התפרים או יצירה של מעין שקע במושבים, יש צורך בשירות תיקון וחידוש ריפודים לרכב כוללני, תוך החלפה מלאה של הריפודים בחדשים. חידוש וניקוי הריפודים ברכב יכולים לשדרג באופן דרמטי את מראה הפנים של חלל הרכב. ניתן להתאים ריפודים חדשים ומחודשים לסגנון של הרכב ושל הבעלים, על מנת לקבל תחושת התחדשות ללא צורך בהשקעה המלאה על רכב חדש.

שיטת הלחיצות בפח לתיקון מכות

אחד התחומים המרכזיים של תיקון רכבים הוא מכות חיצוניות בפח. שיטת הלחיצות בפח עבור תיקון מכות בפח הרכב נחשבת לשיטה המשיגה תוצאות נהדרות. תיקון מכות בפח הרכב יוצר מראה כמו חדש לרכב, כאשר הוא נעשה במקצועיות הוא אף יכול לשמור על הערך של הרכב. העבודה נעשית באמצעות כלי עבודה מיוחדים ובמיומנות גבוהה של אנשי מקצוע מנוסים. הדבר חשוב במיוחד במקרה של תיקון רכב חדש שהבעלים, רוצה להמשיך לשמור עליו במצב טוב גם מבחינה חיצונית. הדברים רלוונטיים גם במקרה של תיקון רכב חברה לקראת החזרתו או החלפתו, על מנת שלא ליצור אי נעימויות מול המעסיק.

תיקון רכבים עם חברה מקצועית ומנוסה

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי תיקון רכב חברה או שאתם מתעניינים בעלות של תיקון רכב חדש לאחר פגיעת פח חיצונית, כדאי לכם לפנות לאנשי המקצוע המנוסים של שמיר משאיות למידע נוסף. שמיר משאיות מתמחת בכל סוג כלי הרכב, כולל אוטובוסים, משאיות ורכבי צמ”א כגון, טרקטורים, מחפרונים דחפורים וכדומה. החברה עובדת עם כל חברות הביטוח ויכולה לטפל ברכבי חברה ורכבים חדשים בהתאם להסדרים השונים.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.