תיקון צבע ופחחות לרכב

מה חשוב להבין לגבי תיקון צבע ופחחות לרכב

תיקון צבע ופחחות לרכב נדרש, הן לאחר תאונה שפגעה בחלקים החיצוניים של הרכב והן לטיפולים קוסמטיים לאחר פגיעה בחוסר תשומת לב. במקרים רבים אין קשר בין איכות הנסיעה לבין המכות החיצוניות והתיקון יהיה אסתטי בלבד. טווח המחירים עבור תיקון צבע ופחחות לרכב הינו רחב ומשתנה והוא נקבע בהתאם לטיפול הנדרש ולגודל של העבודה.

עבודת צבע ופחחות לרכבים מקצועית

כשמדובר על צבע ופחחות לרכבים חשוב לוודא שיש התאמה בין הגוונים בחלקים שנצבעו אל מול החלקים האחרים. כדאי לוודא שגם בנקודות החיבור עם הגומיות וחלקי הפלסטיק נעשית עבודת צביעה מקצועית. עבודת פחחות לרכב איכותית תבוא לידי ביטוי בשקע מיושר המכיל גם שכבת הגנה על אזור התיקון. בעל המקצוע צריך לנקות היטב את אזור התיקון לפני תחילת העבודה ולהסיר את הצבע והלק הישנים. רק אחרי סיום החלק של פחחות לרכב ניתן לעבור לשלב הצביעה.

תחזוק למניעת החמרה

שיטת הצביעה הנפוצה ביותר עבור צבע ופחחות לרכבים היא באמצעות אייר ברש בו עוברים על חלקי הרכב מספר פעמים, על מנת להניח מספר שכבות של צבע בזו אחר זו. את הייבוש הסופי יש לבצע בתנור מיוחד הדומה לתנורים בהם עושים שימוש גם בשלב הייצור. על מנת להפחית את המורך בטיפול צבע ופחחות לרכבי יוקרה ניתן לתחזק באופן שוטף את הרכב בצורה נכונה. חשוב להכניס את רכב היוקרה לטיפולי ווקס פעמיים בשנה. מומלץ גם להחנות את רכב היוקרה במקום מוצל ככל שניתן, על מנת לשמור על הצבע לתקופה ארוכה.

תיקון צבע ופחחות לרכב אצל המקצוענים

כדאי שלא להזניח טיפולי צבע ופחחות לרכבי יוקרה קטנים, מכיוון שאלו עלולים להתפשט ולהעלות חלודה ולהפוך את תיקון צבע ופחחות לרכב למורכב ויקר יותר. תיקוני צבע ופחחות חשובים במיוחד כאשר אתם רוצים למכור את הרכב ולמקסם את שוויו. תיקוני פחחות יכולים להעלות את ערך הרכב וההשקעה יכולה להחזיר את עצמה בעת מכירת הרכב. במרכז השירות הארצי לפחחות וצבע של שמיר משאיות ניתן לקבל שירותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר. אצל שמיר משאיות צוותים מנוסים שיודעים לעבוד על כל סוגי הרכבים כולל, משאיות, אוטובוסים ורכבי יוקרה ובעבודתם הם עושים שימוש בכלים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בתחום.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?
פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור
שירותי החברה
Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >