תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח

על תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח

ישנם מספר דברים חשובים שיש לקחת בחשבון לגבי תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח על מנת להבטיח את מיצוי האינטרסים שלכם. חברות הביטוח מציעות למבוטחיהם מחירים מוזלים ותנאים טובים יותר, על מנת שאלו יבצעו את טיפולי הרכב דווקא במוסכי הסדר, מבלי להידרש לתביעה. חשוב להבין את האינטרסים של חברות הביטוח ולקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של האפשרויות השונות.

הוזלת העלויות

מוסכי ההסדר מחזיקים בהסכמים עם חברות הביטוח, לגבי אספקת שירותי תיקון תאונה במוסך הסדר במחירים מוגדרים. בגלל היכולת של חברת ביטוח המשווקת פוליסות ביטוח מקיף להביא לקוחות רבים למוסך, החברה דורשת מחירים נמוכים יחסית עבור כל תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח ובאופן זה היא מצליחה לצמצם את ההוצאות הכספיות הכלליות שלה. 

מוסך הסדר עם חברות הביטוח

מבוטחים הבוחרים לבצע תיקון תאונה במוסך הסדר יידרשו לשלם את דמי ההשתתפות העצמית בלבד בהתאם לפוליסה ושאר הסכום משולם על ידי חברת הביטוח. במקרים רבים, מוסך הסדר עם חברות הביטוח על מנת לחסוך בעלויותיו יעשה שימוש בחלקים משומשים או מחודשים. חשוב שהלקוח יבדוק את איכות חלקי החילוף בהם הצוות עושה שימוש ולגלות מעורבות גדולה יותר לאורך תהליך הטיפול ברכב. אם תרצו שהמוסך יעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ובהתאם לפוליסה, חברת הביטוח מכסה רק חלקים משומשים, יתכן וניתן יהיה עדיף להגיע להסדר אחר מול צוות המוסך.

השתתפות עצמית

כאשר מדובר על תיקונים לא יקרים אשר אינם עולים על גובה ההשתתפות העצמית הקבועה בפוליסה, עדיף שלא לדווח לחברת הביטוח על הפנייה למוסך ולא להפעיל את הפוליסה. הכנסת הרכב אל מוסך הסדר עם חברות הביטוח נרשם במערכת החברה והדבר עלול לשמש אותם כנגדכם בעת חידוש הפוליסה. השינוי האפשרי בהצעת המחיר בעקבות תיקון אחרי תאונה רכב יוקרה והפעלת הפוליסה, צריך להילקח בחשבון ועליו להצדיק מבחינה כלכלית את ההוצאה על התיקון.

תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח

אם אתם זקוקים לשירותי תיקון אחרי תאונה רכב יוקרה במוסך הסדר הגעתם למקום הנכון. שמיר משאיות יודעת להיות כתובת מרכזית ויחידה לטיפול בכלי רכב לאחר תאונה, לרבות עבור בעיות חשמל ומכונאות. שמיר משאית מספקת שירותי תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח תוך שימוש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?
פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור
שירותי החברה
Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >