שרותי פחחות ביבנה

אתם מחזיקים רכב יוקרתי, שילמתם עליו לא מעט כסף, אתם נהנים מחוויית הנהיגה בו, מהנסיעה השקטה, מיכולת ההאצה המהירה שלו וכן, גם מהנראות שלו. אתם בהחלט שמים לב למבטים שמופנים אל האוטו ולראשים שהוא מסובב אחריו. חשוב לכם לשמור על הרכב, כמובן לשמור שלא ייגנב אך גם לשמור על הנראות שלו, על הייחודיות שלו, על הקסם היוקרתי שבו.

דברים שעלולים לפגוע ברכב יוקרה:

רכב יוקרה הינו מוצר רגיש מאוד. הוא עלול לאבד רבות מהערך שלו בכל שריטה שמתווספת על שלדתו, בכל מעיכה הכי קטנה של הפח, בכל קילוף של הצבע ובכל דבר הכי קטן שייפגע בנראות שלו. חשוב לכם לוודא כי הערך של הרכב נשמר ובשל כך יש לכם צורך בפחח מומחה לרכבי יוקרה.

פחח רכבי יוקרה:

פחחות רכבי יוקרה שונה מפחחות רכב רגילה. בעוד שפחחות רכב רגילה מדגישה את הצד הפרקטי פעמים רבות ומטרתה להחזיר את הרכב לתקינות ולנראות סבירה, בפחחות רכבי יוקרה ישנו דגש משמעותי על הנראות של הרכב, על הצורך בהחזרת הרכב למצב חדש ונוצץ. כיום פותחה שיטה חדשה של פחחות רכב שמתאימה מאוד לרכבי יוקרה. בשיטה זו הפחחות מתבצעת על ידי משאבה שמוצמדת לחלק הפח שנמעך ועל ידי לחץ אוויר היא מיישרת אותו ללא השארת סימנים. הפח חוזר למצבו הראשוני ולא ניתן לדעת בשום אופן כי הפח ספג מכה. 

גם כשמדובר בתיקוני צבע לרכב יוקרה יש צורך להקפיד מאוד במשנה זהירות שהצביעה תהיה תואמת בדיוק לצבע המקורי על מנת שלא יהיה ניכר שנעשה שם תיקון צבע.

אצלנו בשמיר משאיות מתמחים בשירותי פחחות ביבנה וסביבתה. איזור יבנה הינו איזור שטוף שמש ואנו מודעים לכך שרכבים עלולים לסבול מדהיית צבע הפח מחשיפה מוגברת לשמש. בין אם אתה מחפש פחח ביבנה לרכב רגיל ובין אם אתה מחפש פחח רכבי יוקרה ביבנה – הגעת למקום הנכון. אנו מתמחים בכל סוגי שירותי פחחות הרכב הנצרכים ונשמח לסייע בכל בעיה. המוסך שלנו מתמחה בטיפולי פחחות לרכבי יוקרה מתוך התחשבות מלאה בצורך לשמור על נראות מושלמת של הרכב. אם אתה מחפש פחח מומלץ ביבנה והסביבה נשמח להציע לך שירותי פחחות וצבע לרכב ולפתור לך כל בעיה בצורה הטובה ביותר

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >