שירותי פחחות וצבע לרכבים פרטיים ורכבי יוקרה

עד לפני עשורים לא רבים, רכב פרטי היווה סמל סטאטוס, ולכן בעליהם של רכבים כאלה שמרו עליהם מכל משמר – צחצחו והבריקו אותם, והתייחסו לכל שריטה או קמט בצבע המבריק של המכונית כאל פגיעה אישית בבבת עינם. שכניהם, שלא היו ברי מזל כמותם, הביטו בהם בעיניים כלות ומעריצות, שכן, כאמור – אחזקת רכב פרטי היוותה סמל סטאטוס שניתן לקנא בו.

על אף שכיום, עבור מרביתנו, הרכב הפרטי מהווה, בראש ובראשונה, אמצעי זמין ונוח להגעה מנקודה א’ לנקודה ב’ (ולכן, ערכן של המכוניות ירד בעינינו במקצת), עדיין, קיימת חשיבות מרובה לטיפול ולתחזוקה תקינה של הרכב, ולו בשל האספקט הבטיחותי הכרוך בכך.

טיפולי פחחות לרכבים פרטיים ורכבי יוקרה
נזקי פח (נזקים הדורשים טיפולי פחחות) מוגדרים כאחד מהנזקים המוכרים ביותר, ואין צורך בתאונת דרכים רצינית על מנת שהם יקרו – מספיק שהחנתם את הרכב שלכם במקום לא מתאים, ונהג רשלן וחצוף לקח את הסיבוב “דרך” הרכב שלכם. נכון, לא כל תקרית כזו צריכה להריץ אתכם למוסך לצורך טיפול פחחות ברכב, אבל חשוב לדעת, כי נזקי צבע ופחחות שאינם מטופלים כהלכה בזמן, עלולים לצבור חלודה, ובמועד מאוחר יותר, הטיפול בהם עלול להיות מורכב (ויקר) יותר.
עבור רכבי היוקרה הסיפור שונה לגמרי, שכן, לרוב, המדובר במכוניות, שמלבד ביצועיהן המעולים, למראה החיצוני שלהן יש חשיבות מרובה בעיני הבעלים שלהם, ולכן, הן תדרושנה טיפול במוסך המתמחה ברכבי יוקרה, מוסך שיודע בדיוק כיצד יש לטפל ביפהפיות יקרות הערך והייחודיות הללו.

רכבים פרטיים ורכבי יוקרה
בין אם המדובר ברכב פרטי ובין אם המדובר ברכב יוקרה, מכונית היא, בראש ובראשונה, כלי רכב הנע בכבישים ומסיע אנשים ממקום למקום. ככזה – עליו להיות בטיחותי לנהג ולנוסעים ברכב עצמו וגם לשאר ה”שותפים” המשתמשים בדרך.

על אף שמבחינה חוקית, כל כלי רכב מחויב בבדיקת רישוי תקופתית אחת לשנה, מבחינה בטיחותית, יתכנו מקרים שבהם, גם בין הבדיקות השנתיות ובין הטיפולים התקופתיים המוכתבים על ידי היצרן, תצטרכו לבקר במוסך על מנת לפתור אי-אלו בעיות מכאניות ואחרות, שעלולות לצוץ ללא התראה מוקדמת. חשוב שלא לדחות את הטיפול בהן, אלא לגשת מיד למוסך מוסמך ואמין, המתמחה בסוג התקלה הספציפית, על מנת שלא להחמירה, לגרום להתדרדרות במצב ולפגוע בבטיחות הרכב והנוסעים בו.

בסיכומו של דבר
לשמיר בע”מ – מרכז שירות ארצי לפחחות וצבע ניסיון של מעל ל-25 שנים בתחום טיפולי פחחות של כל סוגי המכוניות, כולל רכבי יוקרה, ולכן, באפשרות המרכז להציע לכם את כל טיפולי הפחחות לרכב שלכם, תחת קורת גג אחת!

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למשאיות וכלי צמ"א

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע לרכבים פרטים ורכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למיניבוסים ואוטובוסים

למידע נוסף >

Image hover effect image

מרכז שירות לפחחות וצבע

למידע נוסף >