שירותי פחחות וצבע למשאיות וכלי צמ"א

המשאיות נחשבות לחלק בלתי נפרד מנוף הנהיגה שלנו, הנהגים הישראלים, בעת שאנחנו נוהגים בכבישי ישראל. אבל, למרבה הצער, הן גם נוטלות חלק משמעותי למדי בסטטיסטיקת תאונות הדרכים השנתית. נהגיהן של מאות המשאיות הנעות בכבישים שוהים שעות רבות מאחורי ההגה, כך שעייפותם הרבה, בשילוב עם גודלן של המשאיות ויכולתן ליצור נזק משמעותי, גורמים לכך כי המשאיות מעורבות בתאונות דרכים רבות.

טיפולי פחחות למשאיות
נזקי פחחות במשאיות נחשבים, בדומה לרכבים הפרטיים, לאחד מסוגי הנזקים השכיחים ביותר, כאשר אנחנו מדברים על תאונות הדרכים אשר הן מעורבות המשאיות. כתוצאה מכך, טיפולי פחחות למשאיות הפכו לתחום התמחות מקצועי בפני עצמו, שמוסכים רבים מציעים אותו בכל רחבי הארץ.
טיפולי הפחחות למשאיות נחשבים לתחום פחחות שנפרד מתחום פחחות הרכב הפרטי והמסחרי הרגיל. שכן, המדובר במקרה זה על רכבים גדולים במיוחד, והמוסכים שמציעים את שירותיהם המקצועיים למשאיות ולפחחות צריכים להתאים לטיפול במשאיות, הן מבחינת גודל השטח העומד לרשותם והן מהאספקט של המכשור והציוד המתאים לטיפול ברכבים בגודל זה.

מהי חשיבותם של טיפולי פחחות של משאיות?
על אף שרבים חושבים כי ביצוע תיקוני פחחות למשאיות פחות חשוב ומשמעותי, מאחר ומדובר בטיפולים חיצוניים ו”קוסמטיים” לכאורה, אין הדבר כך. טיפול פחחות מקצועי למשאית יבטיח כי ערכה הכספי של המשאית לא ירד מעבר לירידה הטבעית הנובעת מבלאי הגיל. כך, שאם בעל המשאית מחליט למכור אותה בשלב מאוחר יותר, הוא מצמצם את ירידת הערך ואינו מפסיד כסף נוסף בשל המראה החיצוני של המשאית.

האספקט הבטיחותי
המשאיות משמשות לעבודה, כך שמלבד היותן “מכונית” – כלי רכב, הן מהוות כלי עבודה משמעותי למשתמש בהן. כפי שכתבנו בתחילה, משאיות מהוות חלק בלתי נפרד מכלל התחבורה בישראל, ובכדי להבטיח שהן לא תהוונה סכנה לנוהג בהן או לכלל המשתמשים האחרים הנעים בכביש, חשוב להקפיד לשמור על היותן בטיחותיות אפילו יותר מאשר רכב פרטי או מסחרי רגיל. אמנם, בחלק מתאונות הדרכים בהן מעורבות משאיות עולה כי הגורם האנושי משחק תפקיד משמעותי, אולם בחלק האחר – להזנחת מצבן המכאני של המשאיות ולאי הקפדה על הבטיחות יש משקל גדול.

בסיכומו של דבר
משאיות, בדומה לכלי רכב אחרים, מחויבות בבדיקה התקופתית המתבצעת במוסך המורשה לכך. במהלך בדיקה זו, אנחנו בשמיר משאיות בע”מ, מוודאים כי כל החלקים תקינים ובטיחותיים. יש לנו ניסיון של מעל ל-25 שנה בתחום טיפולי הפחחות של כל סוגי כלי הרכב, ולכן, באפשרותנו להציע פתרון מלא, הכולל פחחות לכל תחום המשאיות.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למשאיות וכלי צמ"א

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע לרכבים פרטים ורכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למיניבוסים ואוטובוסים

למידע נוסף >

Image hover effect image

מרכז שירות לפחחות וצבע

למידע נוסף >