שירותי פחחות וצבע למיניבוסים ואוטובוסים

זוכרים את הרגע הראשון בו ראיתם את הרכב החדש שלכם? איך אישוניכם התרחבו למראה צבעו המבריק, איך ליבכם ניתר ממקומו בעת נצנוץ קרני השמש על המבהיק-המבהיק הזה? אולם כיום, שנים לאחר מכן, הזמן נתן את אותותיו בצבע המכונית – חניה בשמש, שכנים חסרי התחשבות שפתחו את דלת המכונית שלהם בזמן שחנו בצמוד למכונית שלכם, או, אפילו בן נוער מעצבן ש”הפריע לו בעין” הצבע היפה של מכוניתכם והוא החליט להותיר עליה את “חתימתו” בדמות שריטה ארוכה לאורך צד הרכב…

נכון, אין ספק, זה “רק” צבע, אסתטיקה חיצונית, אבל אנחנו כבר יודעים שלחיצוניות יש השפעה משמעותית גם על דברים אחרים, למשל, על התחושה שלנו כשאנחנו נוהגים ברכב.

מדוע אסור להזניח טיפול בצבע ובפחחות רכב?
למרות שנזקי צבע ופח (בעיקר המינוריים והזניחים בהם) נחשבים לאחת מהסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים מכניסים את הרכב שלהם לטיפול במוסך מקצועי, כמו שכתבנו בתחילה, אין צורך במעורבות בתאונה על מנת לסבול מהם – הם קורים מעצם היותו של הרכב חשוף – לקרני השמש, לאיתני הטבע, לרכבים אחרים. על אף שלא כל שריטה או פגיעה קטנטונת בצבע צריכה לשלוח אתכם לתיקוני צבע במוסך המתמחה בכך, רצוי לדעת, כי נזקים כאלו, כאשר הם אינם מטופלים באופן מקצועי (או, לחילופין, מתעלמים מהם והם אינם מטופלים כלל) עלולים להעלות חלודה, ולכשתגיעו לכך, מאוחר יותר, כל טיפול בהם יהיה מורכב (ואף יקר) הרבה יותר מאשר אם היה מבוצע במועד מוקדם יותר. זאת, מאחר וחלודה עלולה להיות האויב הגרוע ביותר של צבע הרכב שלכם והפח שלו, וכל נקודה שאינה מטופלת עלולה להתפתח לבעיה ממשית.

כיצד בוחרים את איש המקצוע המתאים?
בחירת איש מקצוע בתחום שירותי צבע לרכב דומה, במידה רבה, לבחירת אנשי מקצוע אחרים בתחום הרכב.

הבחירה מורכבת משני חלקים – המלצות ומראה עיניים. אנחנו מניחים שבנוגע להמלצות אין לנו הרבה מה לחדש לכם, פרט לאזכור העובדה שאת ההמלצות הניתנות במדיות השונות רצוי לסנן בקפידה, מאחר ובין אם הן טובות ובין אם הן רעות, לא תמיד הן אובייקטיביות כמו שהן אמורות להיות. בעניין מראה העיניים, חשוב לבקר באופן אישי במקום, להתרשם מהאווירה השוררת בו, מהיחס שמקבלים הלקוחות מהצוות במקום, מהסדר ומהמקצועיות, ובעצם – מכל דבר שקשור למקצועיות, מצד אחד, ולשירותיות, מצד שני.

בשורה התחתונה
אנשי המקצוע של שמיר בע”מ – מרכז שירות ארצי לפחחות וצבע מתמחים בכל סוגי הטיפולים לרכבים פרטיים, מסחריים ומשאיות, והם ישמחו להעמיד לרשותכם את הניסיון בן מעל ל-25 שנים שיש להם בתחום!

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למשאיות וכלי צמ"א

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע לרכבים פרטים ורכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למיניבוסים ואוטובוסים

למידע נוסף >

Image hover effect image

מרכז שירות לפחחות וצבע

למידע נוסף >