שיפוץ רכבים

רכב נחשב לאחד החפצים הכי שמישים והכי נפוצים שישנם. לא תהיה הפרזה לומר כי לאנשים רבים היכולת להתנייד פחותה אך במעט בחשיבותה מהצורך בקורת גג. כיום, בשל מהפכת התחבורה של המאה האחרונה מחזיקים רבים מהאנשים ברכבים פרטיים, כאשר אחת ההשלכות לכך היא הצורך בשיפוץ של הרכב אחת לתקופה בדיוק כפי שמשפצים את הבית אחת לתקופה.

 

מה כולל שיפוץ רכב?

שיפוץ רכב יכול להתבטא בשיפוץ כל אחד מחלקי הרכב, הן מחלקיו הפנימיים והן מחלקיו החיצוניים. כאשר מדובר בשיפוץ החלקים הפנימיים של הרכב אחד החלקים שחשוב להחליף מדי פעם על מנת להאריך את תוחלת החיים והביצועים של הרכב הם הפגושים. הפגושים נחשבים למועדים לתקלות ובעיות בשל הסיכוי הגבוה שלהם להתחכך ברכבים אחרים או באבני שפה בצד הדרך. במצב בו הפגושים ספגו מכה חשוב מאוד להגיע למוסך על מנת לעשות שיפוץ פגושים לרכב. ללא שיפוץ של הפגושים עלולה להיפגע שלדת הרכב בהתחככות עם הסביבה והנזק שייווצר לרכב עלול להיות גדול הרבה יותר. שיפוץ הפגושים כולל הן את חיזוקם במצב של התרופפות שלהם והן את החלפתם במצב של נזק משמעותי לתקינותם. 

 

 

 

שיפוץ פגושים לרכב:

בשנים האחרונות, אנשים חיפשו דרכים לעדכן את המכוניות שלהם מבלי לקנות רכב חדש. אחת הדרכים הקלות ביותר היא פשוט לחדש את הפגושים. תהליך שיקום או שיפוץ פגושים לרכב אינו קל כפי שהוא נשמע.

הפגוש הוא חלק חיוני במכונית שלך ויש להגן עליו מפני כל מיני נזקים. בנוסף הוא גם צריך להיות עשוי מחומרים עמידים שיכולים לעמוד בכל סוג של פגיעה או התנגשות. התהליך יכול להימשך בין שלושה ימים לשבועיים, תלוי בכמות העבודה שצריך לבצע ועד כמה איכות החומרים טובה.

כשמדובר בפגושים לרכב, הסיבה הנפוצה ביותר לכך שפגוש צריך שיפוץ היא בגלל התנגשות. הסיבה הנפוצה הנוספת לכך שפגוש זקוק לשיפוץ היא בגלל בליה.פגושים עשויים לרוב מפלסטיק, מתכת או פיברגלס. כאשר חומרים אלו ניזוקים, יהיה צורך לתקן אותם או להחליף אותם.

שיפוץ חלונות רכב:

איזור נוסף ברכב שחשוב לטפל בו בצורה הטובה ביותר הוא איזור חלונות הרכב. חלונות הרכב הם חלק חיוני במכונית. הם מגנים על הנוסעים מכל גורם חיצוני שעלול להיכנס למכונית ולהזיק להם. חשוב לוודא כי החלונות תקינים ויציבים ברמה הגבוהה ביותר.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >