שיפוץ רכבים

רכב נחשב לאחד החפצים הכי שמישים והכי נפוצים שישנם. לא תהיה הפרזה לומר כי לאנשים רבים היכולת להתנייד פחותה אך במעט בחשיבותה מהצורך בקורת גג. כיום, בשל מהפכת התחבורה של המאה האחרונה מחזיקים רבים מהאנשים ברכבים פרטיים, כאשר אחת ההשלכות לכך היא הצורך בשיפוץ של הרכב אחת לתקופה בדיוק כפי שמשפצים את הבית אחת לתקופה.

מה כולל שיפוץ רכב?

שיפוץ רכב יכול להתבטא בשיפוץ כל אחד מחלקי הרכב, הן מחלקיו הפנימיים והן מחלקיו החיצוניים. כאשר מדובר בשיפוץ החלקים הפנימים של הרכב אחד החלקים שחשוב להחליף מדי פעם על מנת להאריך את תוחלת החיים והביצועים של הרכב הוא המדחס. תפקידו של המדחס הינו לגרום ללחץ אוויר תקין בגלגלי הרכב על מנת שהרכב ינוע ביציבות. חשוב להשתמש במדחס תקין שיוכל לספק לחץ אוויר יציב לרכב לאורך זמן. מרכיב נוסף שחשוב מאוד לוודא את תקינותו הינו פגוש הרכב. הפגושים נחשבים למועדים לתקלות ובעיות בשל הסיכוי הגבוה שלהם להתחכך ברכבים אחרים או באבני שפה בצד הדרך. במצב בו הפגושים ספגו מכה חשוב מאוד להגיע למוסך על מנת לעשות שיפוץ פגושים לרכב. ללא שיפוץ של הפגושים עלולה להיפגע שלדת הרכב בהתחככות עם הסביבה והנזק שייווצר לרכב עלול להיות גדול הרבה יותר. שיפוץ הפגושים כולל הן את חיזוקם במצב של התרופפות שלהם והן את החלפתם במצב של נזק משמעותי לתקינותם. 

שיפוץ מנוע רכב:

אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב שיש לוודא את תקינותו הוא מנוע הרכב. המנוע נחשב למוח של ברכב מחד ולזרוע הביצועית שלו מאידך, מה שגורם לו להיחשב לחלק ברכב בעל החשיבות הגדולה ביותר ולחלק שהשמירה עליו הינה בעלת חשיבות עליונה. לעיתים נוטים להזניח את בעיות המנוע מתוך מחשבה שמה שלא רואים לא באמת קורה, אך זו טעות קשה. הזנחה של המנוע לחלקים מקרטעים עלולה לעלות ביוקר ולפגוע ברכב בצורה אנושה. חשוב מאוד להיות עם יד על הדופק ולוודא כי המנוע מתפקד בצורה תקינה וכי יש יד מקצועית שתוכל לסייע לו במידה ויהיה בכך צורך. 

שיפוץ חלונות רכב:

איזור נוסף ברכב שחשוב לטפל בו בצורה הטובה ביותר הוא איזור חלונות הרכב. חשוב לוודא כי החלונות תקינים ויציבים ברמה הגבוהה ביותר

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >