שיפוץ חידוש ושיקום

כלי רכב, בדומה לבני אדם, חולים, מזקינים ושיני הזמן ניכרות בהם. אולם, בניגוד לנו, שאוכלים בריא, נוטלים ויטמינים, מתעמלים ועושים יוגה, כלי רכב אינם מסוגלים לנקוט בעצמם בצעדים שמשפרים את מצבם, ולכן, אנחנו, בעליהם, נצטרך לעשות זאת במקומם, כי הם יקרים לליבנו. נכון – כלי רכב, בימינו, נחשב לאמצעי להגיע ממקום למקום מבלי להיאלץ להשתמש בתחבורה הציבורית, אולם, לא כל האנשים מתייחסים באופן זה לארבע (שישה או שמונה) הגלגלים המשרתים אותם, ולא, אנחנו לאו דווקא מדברים על בעלי רכבי האספנות המשוגעים לדבר, אלא על אנשים רגילים לגמרי, שיש להם רכב ישן והם רוצים לשפץ, לחדש ולתקן אותו, כדי שיגיע למצבו המיטבי.

מה הן, למעשה, הבעיות הנפוצות ברכבים ישנים?
את הבעיות הנפוצות ברכבים ישנים, ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים – בעיות מכאניות ובעיות אסתטיות. הסוג השני, לכאורה, נחשב לפחות משמעותי, מכיוון שהוא עוסק בנראות של הרכב ולא בבטיחותו או ביכולות הנסיעה שלו, אבל אתם יכולים להאמין לנו כשאנחנו אומרים שבמהלך 25 שנות הפעילות של שמיר בע”מ – מרכז שירות ארצי לפחחות וצבע פגשנו לא מעט רכבים שהטיפול בכל אותה אסתטיקה חיצונית שלהם “הקפיץ” את ערכם לא רק בעיני קונים פוטנציאליים, אלא גם בעיני בעליהם, שעד כה, התייחסו רק ל”ערך” הסנטימנטלי שלהם בליבם, ופחות התייחסו אליהם כאל כלי רכב יפה (או, אפילו – כלי רכב שנוסע).

כל האסתטיקה הזו עשויה להתבטא בפגמים הדורשים צבע ופחחות, בצורך בהחלפה או בחידוש חלקי הפלסטיק, בתיקון ריפודים (מושבים, דלתות ואפילו גג) שחוקים, מוכתמים או קרועים, בהברקת הפנסים או בהחלפתם וכן הלאה.

הבעיות המכאניות, מאידך, עשויות להצריך אף יותר מיומנות וניסיון, שכן, לכל אחד מהרכבים הישנים “מחלות” מכאניות משלו, ונדרשים בקיאות וניסיון רב שנים (בדומה לזה שיש לנו), על מנת להתמודד עם הבעיות המכאניות השונות הקיימות ולחדש את ימיו של הרכב כקדם.

מתלבטים אם לשפץ את הרכב הישן שלכם, לגרוט או למכור אותו?
בואו ונעזור לכם להחליט על הצעד הבא שלכם!
אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם, לא רק בהגעה להחלטה מה לעשות עם הרכב, אלא גם לאורך כל תהליכי השיפוץ, החידוש והשיקום עצמם!

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למשאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע לרכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

מרכז שירות לפחחות וצבע

למידע נוסף >