צבע ופחחות לרכבים

כולנו נהנים להסתכל על רכב חדש ונוצץ באולם תצוגה או על הכביש, אך כדי שהרכב יהיה חדש ונוצץ יש צורך בהמון עבודה מאחורי הקלעים או במילים אחרות המון עבודה במפעל הייצור כשמדובר בייצור רכב חדש או במוסך כשמדובר ברכב שנצרך לתיקון. חלק ניכר מהעבודה מתבטא בתיקוני צבע ופחחות לרכבים.

לאילו מצבים מיועדות עבודות צבע ופחחות לרכבים:

הכבישים כיום עמוסים מאוד ברכבים. הצפיפות על הכביש גבוהה מאוד ואחת ההשלכות לכך היא ריבוי התאונות. לא מדובר כאן על תאונות דרכים קשות בהכרח כי אם על רכב שהשתפשף ברכב הסמוך אליו בכביש, רכב שפגע בפגוש הרכב מאחוריו תוך כדי ניסיון כניסה לחנייה או רכב שהפגוש שלו נתקל באבן שפה גבוהה מדי שעיקמה לו את הטמבון. 

איך מטפלים ברכב שהשלדה שלו ספגה מכה והתעקמה:

ישנן שתי דרכים לטפל בשלדת רכב שספגה מכה: האופציה הראשונה היא האופציה המסורתית והמוכרת, בעל הרכב הפגוע מגיע למוסך, מכניס את הרכב לתיקון שכולל יישור של השלדה שהתעקמה וצביעת הפח במקום שנמעך. שיטה זו גורמת על פי רוב להורדת ערך הרכב בשל כך שניתן לראות גם לאחר הפחחות והצבע כי הרכב ספג מכה ולכן כיום פותחו שיטות חדשות לטיפול בנזקי שלדת הרכב. בשיטות אלה תיקון שלדת הרכב מתבצעת בצורה שבה לא משייפים את החלק שנמעך אלא מפעילים משאבת וואקום במקום שנמעך וכתוצאה מפעולת השאיבה הפח מתיישר. בשיטה זו אין צורך בצביעה מחודשת כי הצבע המקורי נשמר כשהיה. 

חלקים ברכב המועדים  להיפגעות:

ישנם מספר אזורים ברכב המועדים מאוד לבעיות פחחות וצבע, ביניהם ניתן למנות בעיות של פחחות רכב לדלתות הרכב, לטמבון, ולפגוש. כל האזורים ברכב שבאים במגע ממושך עם הסביבה, בין אם מדובר בשוליים התחתיים של הרכב שבאים במגע קרוב עם הכביש ובין אם מדובר בדלתות הרכב שנפתחות ועלולות להיפגע מחפצים בסביבתם, כולם מועדים יותר לסבול מבעיות פחחות וצבע. 

עלויות תיקוני צבע ופחחות לרכבים פרטיים:

ישנם מספר דרגות מחיר לתיקוני צבע ופחחות לרכבים פרטיים בהתאם לסוג הבעיה. ככלל ניתן לומר כי ככל שהפגיעה עמוקה יותר בגוף הרכב כך המחיר יהיה גבוה יותר, אך בהחלט ניתן למצוא תיקוני פחחות לרכב במידה ומדובר בפגיעות שטחיות יותר. 

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >