צבע ופחחות למשאיות

משאיות בדומה לרכבים פרטיים עלולות לסבול מבעיות שונות, הן בהנעתן והן בחלקיהן החיצוניים אך בניגוד לרכבים הטיפול בבעיות של משאיות הינו מורכב יותר בשל גודלן וגובהן. ישנו צורך בידע מקצועי רחב יחד עם מיומנות לוגיסטית וטכנית ברמה הגבוהה ביותר על מנת לתת מענה מקיף לבעיות צבע ופחחות למשאיות.

טיפול בבעיות משאיות – מאפיינים מיוחדים:

משאית הינה כלי רכב כבד מאוד. תחזוקתה מורכבת יותר מכלי רכב רגיל. על מנת לוודא את תקינות המשאית יש צורך בבדיקה קפדנית של בלמיה, של המנוע ושל הגלגלים. כאשר מתרחשת בעיה המצריכה תיקון במוסך באחד מחלקי המשאית הפרוצדורה מורכבת הרבה יותר מטיפול ברכב רגיל. יש צורך בהרמת המשאית על ידי מנופים כבדים על מנת שניתן יהיה לטפל במנועה, וגם בבעיות חיצוניות של המשאית יש צורך להרים את העובד המטפל בבעיה עם מנוף על מנת שהוא יוכל לטפל בבעיה. כמו כן, השמירה על תקינות המשאית מחייבת מעקב צמוד בשל כך שהמשאית נמצאת בדרכים שעות רבות מדי יום והמטען שהיא סוחבת שוחק אף הוא את מערכות המשאית ללא הרף. 

אצלנו בשמיר משאיות מתמחים בטיפולי מוסך למשאיות. בין אם מדובר בבעיות במנוע המשאית, בין אם מדובר בציפוי פגוש למשאית ובין אם מדובר בבעיות צבע ופחחות למשאית אצלנו תמצאו את המענה לכל בעיה של המשאית. אנו מודעים לכך כי נהגי משאיות תלויים במשאית לחלוטין לצורך עבודתם ולמצוא משאית חלופית לזמן מה לא פשוט בכלל ואי לכך אנו מחזיקים צוות מורחב של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיוכלו לתת מענה מהיר ומיידי לכל בעיה שתחוו במשאית שלכם. מלבד זאת, אצלנו עובדים עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר, מנופים משוכללים שיגיעו לכל נקודה במשאית ויאפשרו לנו להעניק למשאית את הטיפול הטוב ביותר. אצלנו הטיפול כולל את כל חלקי המשאית, אנו מציעים שירות תיקון מקררים למשאיות. כמי שמודעים לכך שנהג משאית נמצא שעות רבות מאוד על ההגה מדי יום ובדרך כלל אין באפשרותו לעצור את המשאית באמצע הדרך על מנת להיכנס ולקנות לעצמו אוכל, מה שגורם לכך שהתלות שלו במקרר מזון פעיל הינה קריטית לצורך עבודה תקינה. נתקלת בבעיה במשאית? מוזמן לפנות אלינו ונספק לך את הפתרון המהיר והמקצועי ביותר.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >