פרויקט שיפוץ רכב אספנות

על פרויקט שיפוץ רכב אספנות

פרויקט שיפוץ רכב אספנות אינו מומלץ לחובבנים וכדאי להיעזר במקום מקצועי שמתמחה בכך. במידה והחלטתם בכל זאת לנסות את מזלכם לבדכם עם פרויקט שיפוץ רכב אספנות כדאי לכם לעבוד בצורה יסודית ומסודרת. השלב הראשון מתחיל בפירוק הרכב עד לבורג האחרון. בזמן הפירוק חשוב לצלם את הכול ולסדר את כל החלקים והברגים בשקיות ממוספרות, עם שמות החלקים השונים שמהם פורקו הברגים. 

שחזור פחחות ומשימות מכאניות

השלב השני של שיפוץ רכב אספנות הוא, שחזור עבודת הפחחות באמצעות עבודת רתכת, תוך השחזה ותיקוני שפכטל. במהלך פרויקט שיפוץ רכב אספנות צריך להתקדם בעבודה עדינה עם פטיש ודולי, על מנת לשחזר את כיפופי המתכת העדינים וליצור חלקים חדשים במקום הפחים שהתפוררו. השלב השלישי של חידוש רכב אספנות מתמקד במשימות המכאניות בסביבת הגיר המנוע והסרנים. צריך לפרק ולהרכיב מחדש את החלקים השונים ולכוון את המנוע מחדש. השלב האחרון של שיפוץ מכונית ישנה הוא שלב ההרכבה מחדש ונגיעות אחרונות מבחינה חיצונית של התזת חול ושכבות של צבע יסוד.

ניהול זמן

צריך להבין שכאשר עושים פרויקט שיפוץ רכב אספנות צריך לנהל את הזמן באופן נכון. ללא היעזרות בגורמי מקצוע שמתמחים, בתחום של חידוש רכבים ישנים צריך להשקיע זמן רב בלמידה של מבנה הרכב הספציפי וכיצד ניתן לפרק אותו ולחבר אותו מחדש באופן זהיר. צריך להחליט לגבי כל בורג וגומייה, אם צריך להחליף אותם לחדשים ולמצוא מאיפה ניתן להשיג את החלקים. צריך גם להחליט אם במהלך שיפוץ רכב אספנות אתם מעוניינים לשחזר את המקור באופן מדויק או שאתם משדרגים את המנוע והמזגן, על מנת שניתן יהיה לנסוע בו גם בקיץ הישראלי. חידוש רכבים ישנים הינה מלאכה מורכבת שיכולה לגזול זמן רב וכדאי להיעזר במומחים לתחום במהלך התהליך.

פרויקט שיפוץ רכב אספנות עם חברה מקצועית

אם אתם מתעניינים בנושא של חידוש רכב אספנות או שאתם זקוקים למידע נוסף לגבי, העלות של שיפוץ מכונית ישנה כדאי לכם להתייעץ עם המקצוענים של שמיר משאיות. המרכז מעניק שירותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר, עבור כל סוגי הרכבים, כולל רכבי אספנות, אוטובוסים, משאיות ורכבי יוקרה. הצוות המקצועי של שמיר משאיות, יודע לתת פתרון כולל במקום אחד לכל כלי הרכב.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >