פחחות לרכבים מסחריים

לגבי פחחות לרכבים מסחריים

הדרישה לשירותי פחחות לרכבים מסחריים עולה בעקבות העלייה בסטטיסטיקה של כלי הרכב המסחריים המעורבים בתאונות דרכים בכבישי הארץ. השימוש הנרחב ואופן הפעילות השוטף של רכבים מסחריים גורם להם להיות מעורבים יותר מהרגיל, הן בתאונות דרכים קשות והן בתאונות דרכים קלות. בכל מקרה של תאונה כאשר כלי הרכב אינו במצב של טוטאל לוס, יש צורך בשירותי פחחות לרכבים מסחריים על מנת לשקם את הרכב ולהחזירו לשימוש באופן בטוח.

בהתאם להוראות היצרן

עבודות צבע ופחחות למסחריות כמו גם, עבור משאיות ואוטובוסים כדאי לעשות מוסכים המתמחים בכלי רכב אלו ויודעים לתת את הטיפולים הנדרשים בהתאם להוראות היצרן. תיקון רכב מסחרי במקום מקצועי יכול לשמור על ערך הרכב. פחחות לרכב מסחרי מומלץ לבצע במוסכים המתמחים בסוגים השונים ובדגמים המסוימים ולוודא שנעשה שימוש עם חלפים וחלקים מקוריים במהלך תיקון רכב מסחרי. לשם תפעול תקין בהמשך, פחחות לרכב מסחרי צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים, תוך שימוש בשיטות העבודה החדשניות ביותר.

החלפת הצמיגים

מעבר לחשיבות של פחחות לרכבים מסחריים יש מקום לציין גם את נושא הצמיגים. בגלל כמויות הזמן שרכבים מסחריים נמצאים בנסיעה, ישנה חשיבות גדולה לביצוע החלפה או תיקון של הצמיגים של רכבים מסחריים במועד. נסיעה עם צמיגים לא תקינים, יכולה לסכן את הנהג והעובדים, כמו גם את כלי הרכב הנוספים בדרכים. את החלפת הצמיגים או תיקונם מומלץ לבצע, רק אצל מוסך מקצועי המתמחה בסוגי הרכב הספציפיים. חשוב לוודא שהמקום משתמש בצמיגים איכותיים ומותאמים לצרכים.  צמיגים עם לחץ אוויר נמוך יכולים להשפיע בצורה מסוכנת על הנסיעה ועל התנהגותו של הרכב המסחרי ובמקרים מסוימים אף להוביל לתאונות קטלניות. על מנת לשמור על שלומם של העובדים והנהגים, ישנה אחריות ניהולית על מנהלים בחברות לטיפול בזמן בצמיגים של הרכבים המסחריים בהם נעשה שימוש.

פחחות לרכבים מסחריים מחברה מוכרת ומנוסה

אם אתם זקוקים לשירותי פחחות לרכבים מסחריים או שאתם צריכים מידע נוסף לגבי העלויות של צבע ופחחות למסחריות צרו קשר באתר או בטלפון, עם מרכז השירות הארצי לפחחות וצבע של חברת שמיר משאיות. החברה מתמחה ברכבים מסחריים, רכבי יוקרה, רכבי אספנות, אוטובוסים, משאיות, טרקטורים ועוד כלים כבדים נוספים. במחלקת הפחחות וצבע של שמיר משאיות, עובדים אנשי מקצוע מנוסים, עם מגוון של כלים טכנולוגים מתקדמים, על מנת לטפל בכל תאונה קשה או קלה באופן מיטבי.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >