פחחות לכלי צמ”א

על פחחות לכלי צמ”א

עבודות פחחות לכלי צמ”א דורשת מתקנים מתאימים במוסך ומומחיות בכלים כבדים ובאופן תפקודם. עבודות הפחחות על הכלים הגדולים היא עבודה לאנשי מקצוע המתמחים בכלים מסוגים אלו. עבודות הפחחות במקרים רבים ילוו בעבודות מסגרת קלה כגון, תיקונים וריתוכים. פגיעה בחלקים החיצוניים של כלי צמ”א יכולה לפגוע לא רק באסתטיקה וביופי של הכלי אלא במקרים רבים גם להיות מפגע בטיחותי. פחחות לכלי צמ”א נדרשת עבור מקרים של  תאונות או פגיעות בצדדים החיצוניים של הכלים הכבדים.

ללא צורך בהתרוצצות בין מקומות 

כשמדובר על פחחות עבור פחחות למחפרון כמו גם, פחחות ליעה אופני חשוב ללכת למקום אחד שמספק את כלל שירותי הטיפול ללא צורך בהתרוצצות מיותרת בין מספר בעלי מקצוע שונים. את עבודות הפחחות כדאי לעשות במרכז שירות שגם יכול לטפל בפגיעות במרכב ובשלדה בעת הצורך. בנוסף חשוב שהמקום שעושה עבודות פחחות לטרקטור, כמו גם עבודות פחחות לדחפור יעשה שימוש בחלפים איכותיים. כדאי לברר אם החלקים שהמוסך משתמש בהם עבור פחחות לדחפור מקוריים או תחליפיים.

לגבי חלקים מקוריים או תחליפיים

במקרים רבים מוסכים מורשים על ידי היבואן מחזיקים במלאי של חלקים מקוריים ותחליפיים עבור, עבודות פחחות לטרקטור המאושרים לשימוש על ידו. לעומת זאת מוסכים שאינם מורשים יכולים לבצע עבודות פחחות ליעה אופני עם חלפים שאיכותם ירודה. מומלץ לברר את נושא החלפים מראש. מחלקת פחחות לכלי צמ”א תכלול לרוב את התחומים הבאים, שרותי פחחות וצבע בתנור לרכבים כבדים מכל הסוגים, בין היתר, עבודות פחחות למחפרון וכלים דומים. בעבודות אלו נדרשת רמה גבוהה של אומנות בעבודה תוך שימוש מדויק בציוד חדיש, כגון תנור צבע מתקדם וכדומה.

פחחות לכלי צמ”א ממרכז שירות מנוסה

אם אתם זקוקים לשירותי פחחות לכלי צמ”א כדאי לכם להכנס למרכז שירות הארצי לפחחות וצבע של שמיר משאיות. המרכז מעניק שירותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר, עבור כל סוגי הרכבים, האוטובוסים, המשאיות ורכבי יוקרה. הצוות המקצועי של שמיר משאיות יודע לתת פתרון כולל במקום אחד לכל כלי רכב אחרי תאונה גם כאשר יש צורך בעבודות חשמל ומכונאות. למרכז יש הסדרים עם כל חברות הביטוח וזמינה לתת מענה כוללני ומקיף לכל תאונה.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >