מרכז שירות לפחחות וצבע

רכבים, במידה רבה, דומים לאנשים. גם הם, עם השנים, מזקינים, מאבדים מיופיים החיצוני ואף הביצועים שלהם כבר אינם דומים לאלו שלהם הם היו מסוגלים בעבר. אולם, בעוד אצל בני האדם לא ניתן להשיב את הגלגל לאחור, גם לא באמצעות ניתוחים פלסטיים אסתטיים שונים, בכל הנוגע למכוניות ישנות, הדבר אפשרי, וזאת – במידה והוא נעשה בידי אנשים המתמחים בתחום.

כלי רכב, בימינו, נחשבים לאמצעי להגיע ממקום למקום מבלי להיאלץ להשתמש בתחבורה הציבורית, אולם, לא כל האנשים מתייחסים באופן זה לארבע (שישה או שמונה) הגלגלים המשרתים אותם, ולא, אנחנו לאו דווקא מדברים על בעלי רכבי האספנות המשוגעים לדבר, אלא על אנשים רגילים לגמרי, שיש להם רכב ישן והם רוצים לשפץ, לחדש ולתקן אותו, כדי שיגיע למצבו המיטבי.

מתלבטים אם לשפץ את הרכב הישן שלכם, לגרוט או למכור אותו?
בואו ונעזור לכם להחליט על הצעד הבא שלכם!
אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם, לא רק בהגעה להחלטה מה לעשות עם הרכב, אלא גם לאורך כל תהליכי הפחחות והצבע הנדרשים לו.

אנחנו חייבים להודות, כי חלק מהרכבים הישנים שבהם טיפלנו (וטיפלנו בלא מעט כאלה, במהלך 25 שנות פעילותו של שמיר בע”מ – מרכז שירות ארצי לפחחות וצבע), לאחר התיקון והשיפוץ, עולים על חלק מהרכבים החדשים יותר, הן מבחינת יופיים החיצוני והן מבחינת יכולת הנסיעה שלהם. טוב, לא נגזים, אחרי הכל, המדובר ברכב ישן שחודש בצורה מקצועית, אבל כן, בלא מעט מקרים, המכוניות הישנות האלו עדיין מסוגלות לתת פייט רציני גם לרכבים חדשים יותר!

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למשאיות וכלי צמ"א

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע לרכבים פרטים ורכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי פחחות וצבע למיניבוסים ואוטובוסים

למידע נוסף >

Image hover effect image

מרכז שירות לפחחות וצבע

למידע נוסף >