מוסכים לאוטובוסים

מה חשוב להבין לגבי מוסכים לאוטובוסים

ההבדלים בין מוסכים לאוטובוסים למוסכים רגילים נובעים, הן מהצורך בהתמחות בטיפולים ותיקונים ייחודיים המאפיינים ספציפית כלי רכב גדולים, כמו אוטובוסים והן מהזדקקות לשטח מוסך ומכשור מתאים על מנת לטפל בכלים הללו. כאשר מדובר על מוסכים לאוטובוסים ישנה חשיבות יתרה לכך שהשירותים יינתנו בזמינות מרבית ובמהירות המקסימלית, מכיוון שהאוטובוס הוא כלי עבודה לכל דבר ויש להשיבו לפעילות תקינה מוקדם ככל האפשר.

מכונאות אוטובוסים

התחום של מכונאות אוטובוסים מורכב לעומת רכבים רגילים ודורש צוות מקצועי שזוהי התמחותו. הצוות המקצועי פעמים רבות נדרש לתיקון והרכבה של הכיסאות, דלתות הכניסה, מדרגות העלייה, תאי המטען, מערכות חשמל, מערכות שמע, מערכות מיזוג אוויר ועוד. ההתמחות הייעודית בתחום של מכונאות אוטובוסים כוללת, הן את מרכיבי הטיפול השוטף והן את התיקונים לאחר תאונה משמעותית, טרם ההחזרה לכביש.

פחחות וצבע לאוטובוסים

כשמדובר על פחחות וצבע לאוטובוסים צריך להבין את החשיבות של צביעה באייר בראש. מרבית האוטובוסים מתאפיינים בצבעים אחידים, בהתאם לחברות השונות ויש דגש על הנראות של כל אוטובוס. על מנת שעבודת פחחות וצבע לאוטובוסים תהיה מיטבית חשוב ליצור גוון אחיד. ניתן לעשות זאת רק לאחר החלקת הפח וביצוע כלל התיקונים הדרושים ותוך צביעה של מספר שכבות, על מנת לקבל מראה חיצוני שהוא חלק ואסתטי.

תיקון בהסדר לאוטובוס

נושא נוסף בו ישנם הבדלים בין מוסכים לאוטובוסים למוסכים רגילים הוא ההתנהלות מול חברות הביטוח. תיקון בהסדר לאוטובוס לא ניתן בכל מוסך עם הסדר, אלא במוסכים המתמחים בכלי רכב כבדים וחברות הביטוח סומכות על התמחותם בתחום זה. תיקון בהסדר לאוטובוס לרוב כמעט ואינו דורש את מעורבות הנהג, כאשר כל העבודה מתבצעת ישירות בין חברת הביטוח והמוסך.

בחירה בין מוסכים לאוטובוסים

אם אתם מחפשים מוסך המתמחה בכלי רכב כבדים ואוטובוסים הגעתם למקום הנכון. מרכז השירות הארצי לפחחות וצבע של שמיר משאיות הוקם לפני למעלה מ-25 שנה, במטרה להעניק שירותי פחחות וצבע איכותיים, עבור כל סוגי כלי הרכב, כולל אוטובוסים ומשאיות. שמיר משאיות מציעה במרכז שלה באשדוד קשת רחבה של שירותי מכונאות ומוסך בסטנדרטים גבוהים במיוחד, תוך עבודה בהסדרים מול כל חברות הביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המוסך, כאן באתר או באופן טלפוני, על מנת לקבל מענה מקצועי נוסף.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?
פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור
שירותי החברה
Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >