חידוש רכב

כל מה שצריך להבין לגבי חידוש רכב

התחום של חידוש רכב ישן, הופך לתחום נפוץ בקרב ישראלים רבים בתקופה האחרונה. באמצעות חידוש רכב ניתן להפוך את המכונית המיושנת והעתיקה לרכב יעיל ותקין עד כמה שניתן. חידוש רכב מומלץ לעשות אצל אנשי מקצוע המומחים ספציפית בתחום זה, על מנת להעניק לרכב המחודש את הטיפול הטוב ביותר ולשחזר אותו במלוא תפארתו.

סגנון קלאסי

בגלל שהמכוניות הישנות הינן בדרך כלל מיוחדות וצבעוניות יותר ביחס למכוניות החדשות, רבים שמתחברים לסגנונות הקלאסיים בוחרים באפשרות של חידוש רכבים ישנים עם כל האלמנטים וההשקעה המתלווה לכך. עבור חידוש רכבים יש צורך בעבודות פחחות קוסמטית מבחינה חיצונית. כמו כן  יש צורך בביצוע חידוש רכב  באמצעות עבודות צבע, כמו גם חידוש של תא הנוסעים ותא. במהלך חידוש רכב יש להביאו למצב בו ניתן להעביר אותו מבחן כשירות, דבר שדורש גם חידוש פנסי רכב דהויים, כמו גם, חידוש טמבון לרכב וכדומה.

שחזור ושימור רכבי אספנות

פרויקט שיפוץ רכב אספנות אינו מומלץ לביצוע בעזרת מוסך סטנדרטי וכדאי להיעזר במקום מקצועי מנוסה שמתמחה בכך. במהלך שיפוץ רכב אספנות יש לבצע עבודת רתכת עדינה תוך שימוש עם פטיש ודולי, על מנת לשחזר את כיפופי המתכת המקוריים. חידוש רכב אספנות צריך להתמקד גם בסביבת הגיר, המנוע והסרנים. במקרים רבים צריך לפרק ולהרכיב מחדש את כל החלקים השונים ולכוונן את המנוע מחדש. השלב האחרון של חידוש מכונית ישנה הוא שלב חידוש טמבון לרכב וההרכבה מחדש, כמו גם, חידוש פנסי רכב דהויים ונגיעות אחרונות מבחינה חיצונית של התזת שכבות של צבע.

חידוש רכב ישן עם חברה מקצועית ומנוסה

אם אתם מתעניינים בנושא של חידוש רכב ישן או אספנות או שאתם זקוקים למידע נוסף לגבי, העלויות של שיפוץ מכונית ישנה, כדאי לכם להתייעץ עם אנשי המקצוע של שמיר משאיות. החברה מתמחה בשחזור ושימור של רכבים ישנים ורכבי אספנות, כמו גם בטיפול ברכבים מסחריים, רכבי יוקרה, אוטובוסים, משאיות, טרקטורים, מחפרונים ועוד כלים הנדסיים כבדים נוספים. במחלקת הפחחות וצבע של שמיר משאיות, עובדים אנשי מקצוע וותיקים ומנוסים, עם מגוון של יכולות וכלים טכנולוגים מתקדמים, על מנת לטפל באופן מיטבי בכל תאונה קשה או קלה בעת הצורך.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >