אז מה אנחנו עושים?

מה אפשר לקבל אצלנו?
תיקון תאונות לכל סוגי הרכבים- מכוניות פרטיות, משאיות ואוטובוסים. תיקוני תאונה כוללים זגגות, מכונאות, חשמל, פרונט ותיקוני שלדה כולל תקנה 308-309.

שיפוץ, חידוש ושיקום כל סוגי הרכבים סדנת שיפורים ותוספות למשאיות מסחריות ורכבי שטח.

הסדר עם חברות הביטוח: הכשרה, מנורה מבטחים, איילון, מגדל, הפניקס, ביטוח חקלאי, שלמה ביטוח וק.ש.

ליווי משפטי במקרה תביעה צד ג’.

בענף פחחות הרכב מאז 1995.

שירותי פחחות וצבע
בום!!! כולנו מכירים את צליל החבטה הזה כשרכב פוגע בשלך. וואי…וואי..וואיי איזה נזק – הפח… הצבע… הפנסים… ולך תדע אם יש נזק גם לשלדה. נכון, תודה לאל, אין פגיעה בגוף או נפש, אבל עכשיו… להתקשר ולהמתין לגרר, לבלות שעות במוסך עד שיגיע השמאי, ועד שהרכב יתוקן. מי צריך את הכאב ראש הזה? ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אם אתה נוהג במשאית, אוטובוס, רכב מסחרי או פרטי אנחנו נזמין בשבילך גרר, נתאם עם שמאי רכב, נטפל בכל הניירת לחברת הביטוח, “נתלבש” על הרכב שלך ונוציא אותו כמו חדש. התיקון כולל לא רק צבע ופחחות אלא גם מערכת חשמל, כיוון פרונט או תיקוני מכונאות במידת הצורך.

תיקון ושיפוץ רכבים
יש לך מכונית או משאית ישנה שאתה לא מוכן להיפרד ממנה. מן קשר רגשי שהתפתח עם השנים. אבל מה לעשות, היא הזדקנה. נכון, עדיין נוסעת אבל הפח כבר נרקב פה ושם והצבע מתקלף שלא לדבר על הפנסים, המעיכות והפגושים שחטפו מכות. גם הפנים לא משהו – ריפודים קרועים, דש-בורד שראה ימים טובים יותר. רוצה לחדש את המראה? לעשות אותה כמו חדשה?

​אנו נביא את רכבך – מכונית, משאית, מסחרית – להיראות כמו ביום בו יצא מפס הייצור. השיפוץ כולל: הכנה מלאה לצבע כולל שיקום פח רקוב, ציפוי פגושים, ריפודי כיסאות, כיסויי דלתות והחלפת פנסים או חידושם, גגות סקאי לסוגיהן ועוד.

חידוש ושיקום רכבים
לא קל לחיות במזג האויר הישראלי. בקיץ חם ולוהט מה שגורם לצריבת צבע מהשמש ולקילוף הציפוי השקוף. בחורף יש לא פעם מופעי ברד “אכזריים” שפוגעים בפח או גשם ושיטפונות שגורמים לנזקי מים. כל אלה מורידים מערך הרכב, וכמו שהוא נראה יהיה מאד קשה למכור אותו. גם לך, הלב מתכווץ בכל פעם שאתה מסתכל על ה”פנינה” שלך שנראית כל כך רע. אבל את כל זה אפשר לתקן, לשפץ ולהחזיר לקדמותו.

​זו המומחיות שלנו לחדש ולשקם את הנזקים ולהחזיר למכונית שלך את המראה שיעשה לך טוב בנשמה. במיוחד כשמדובר במפגעי טבע שגורמים לנזקי ברד, צריבת צבע מהשמש, נזקי מים או צורך בחידוש צמות חשמל, חידוש פנסים ועוד.

סדנת שיפורים
אין ספק, הרכב שלך הוא אתה. וחשוב לך שיראה טוב, מצוחצח, מבריק, מוגן, מושך מבטי התפעלות. אתם מבלים הרבה שעות יחד ולכן אתה רוצה שיהיה המילה האחרונה בתחום הנוחות, השיפורים והאיבזור. ואנחנו לא מדברים רק על קוסמטיקה ומראה אלא גם שיפור ביצועים כתוצאה משינוי גובה שילדה, התקנת מגיני רוח ועוד. בין אם מדובר ברכב פרטי, משאית או רכב שטח – הגעת לכתובת הנכונה ואנחנו נשמח לצייד את רכבך ולהתקין בו כל תוספת נדרשת וכל אביזר משפר מראה כמו:

משאיות
גשר פנסים, צופרים למיניהם, מגיני חזירים, ציפויי ניקל, ג’אנטים, אלומיניום, פסי קישוט וכו’

רכב פרטי
פסי קישוט, פנסי לד, ציפויי כרום, שינויי גובה שלדה, מגיני רוח וכו’.

רכבי שטח
גשר התהפכות, גשר פנסי שטח, הגבהה/הנמכה של שלדות, קיצור שלוחה אחורית, בניית תא נוסעים לרכב פתוח ועוד.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >