אודותינו

מרכז שירות הארצי לפחחות וצבע הוקם לפני למעלה מ-25 שנה, במטרה להעניק את שירותי הפחחות והצבע האיכותיים והטובים ביותר, עבור כל סוגי הרכבים, המשאיות, האוטובוסים ורכבי היוקרה.
שמיר משאיות יודעת לתת פתרון אחד לכלי רכב אחרי תאונה הכולל את כל מה שצריך גם במידה וישנה בעיה הקשורה בחשמל ומכונאות.

מיום ההקמה ועד היום, המרכז לא שקט על שמריו והקפיד להתחדש על מנת להציע לכל לקוחותיו את השירותים האיכותיים ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והמובילות ביותר הקיימות בתחום.
קשת רחבה של שירותים בסטנדרטים גבוהים במרכז שירות ארצי לפחחות וצבע, מציעים קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת ובין היתר: תיקון תאונות עבור כל סוגי הרכבים, שיפוץ, חידוש ושיקום של כל סוגי הרכבים וסיוע בליווי משפטי במקרה של תביעה צד ג’. למרכז הסדר עם כל חברות הביטוח.

דואגים לכל הפרטים
כידוע, מעורבות בתאונה ולו הקלה ביותר, טומנת בחובה מצב לא נעים, אבל עצם הידיעה, שיש כתובת אחת דרכה ניתן לקבל סיוע בכל תהליך הטיפול ברכב, טומנת בחובה הקלה.
כך שכל מה שאתם צריכים לעשות, זה ליצור קשר עם מרכז שירות ארצי לפחחות וצבע והם כבר ידאגו להזמין גרר, לתאם שמאי רכב, לטפל בניירת מול חברת הביטוח וחשוב מכל, לטפל ברכב בצורה מקצועית ואיכותית, כך שלא ניתן יהיה להבחין בכל זכר מהתאונה.

במרכז שירות ארצי לפחחות וצבע מקפידים לפעול על מנת לצבור עוד ועוד ידע וכלים ובכדי לאמץ את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, במטרה להמשיך ולהעניק לכל לקוחות החברה, את השירותים הטובים והמקיפים ביותר להם הם מורגלים.

0 +
שנות ניסיון
0 +
כלי רכב מטופלים
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
אנשי צוות מקצועיים
יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור