אביזרי רכב אביזרים למשאיות

על אביזרי רכב אביזרים למשאיות

התקינות של אביזרי רכב אביזרים למשאיות הינה חשובה מאוד מכיוון שתקינות ובטיחות המשאית קריטי לשם נסיעה והובלה בטוחה בכבישי הארץ. אביזרי רכב אביזרים למשאיות כוללים בן היתר פנסים, מהבהבים, רמפות, גומיות ועוד. צריך לשמור על האביזרים במצב תקין ולהחליף אותם במועד. מומלץ לרכוש את האביזרים השונים ממקור מוכר ואיכותי, על מנת שאלו יישמרו לאורך זמן ולא יפסיקו לפעול באופן פתאומי תוך סיכון הבטיחות של המשאית.

לגבי פנסים וגומיות

אחד מהתנאים המרכזיים לכשירות של המשאיות הן פנסים למשאיות שעובדות כראוי ובאופן תקין.. בכל מקרה של פגם או ליקוי בתפקוד פנסים למשאיות,  הדבר יכול להוביל לביטול של נסיעות חשובות ואף להשבתה מלאה של המשאית על כל העלויות והמשמעויות שנלוות לכך. יש לבצע התאמה מלאה של הפנסים שרוכשים למשאית הספציפית ולהתאים את הפנס בהתאם לדגם של כל משאית. הדבר נכון גם לגבי גומיות למשאיות וישנה חשיבות גדולה למקור ממנו רוכשים גומיות למשאיות והשימוש בהם בהתאם לצרכים המדויקים.

על רמפות ומהבהבים

דפנות הרמה הידראוליות או רמפות למשאיות נועדו להקל על ההעמסה של עגלות ומשטחים לתוך המשאית. בשוק ישנו מגוון סוגים של רמפות למשאיות מפלדה או אלומיניום, עם ובלי מעקה וכדומה. את הרמפות יש לבדוק באופן תקופתי ולשמור עליהם במצב תקין. כאשר יש צורך בחלקי חילוף, יש לפנות למקור מוכר ואיכותי על מנת לשמור על הרמפה במצב תקין לאורך הזמן. תקנות התעבורה מחייבות התקנת מהבהבים למשאיות בדופן ההרמה ההידראולית. למעשה בעל המשאית מחויב במידה ואין מהבהבים למשאיות להתקינם ומשאית בלעדיהם, לא תעבור את מבחן הכשירות השנתי. המהבהבים צריכים להישמר כשהם עובדים במצב תקין.

אביזרי רכב אביזרים למשאיות מחברה המתמחה בתחום

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי אביזרי רכב אביזרים למשאיות או שהנכם מחפשים מוסך איכותי לטיפולים תקופתיים למשאית, כדאי לכם להכיר את מרכז השירות של שמיר משאיות. החברה מתמחה בכלים כבדים כמו, משאיות ואוטובוסים כמו גם רכב ציוד הנדסי ורכבי יוקרה נדירים. שמיר משאיות מציעים מגוון של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת, כולל שיפוץ, חידוש ושיקום של רכבים מסוגים שונים, כמו גם שירות תיקונים מקיף עבור נזקי תאונות באופן מקצועי עבור כל כלי הרכב על הכביש.

יש לך מכונית או משאית ישנה ואתה לא מוכן להיפרד ממנה?

פנו אלינו ונחזיר אותה כמו ליום שיצאה מפס הייצור

שירותי החברה

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות משאיות

למידע נוסף >

Image hover effect image

טיפול מכונאות ופחחות רכבי יוקרה

למידע נוסף >

Image hover effect image

שירותי צבע

למידע נוסף >

Image hover effect image

שיפוץ, חידוש ושיקום

למידע נוסף >

Image hover effect image

חידוש ושיפוץ רכבים

למידע נוסף >